Služby
Staňte se Tvůrci svého šatníku.

Najděte svůj osobní styl

S čím Vám mohu pomoci


Barevná typologie a Já

Výhody a nevýhody barevné typologie, využití v praxi. Doporučení vhodné barevné škály odpovídající Vaší osobnosti.


Módní trendy versus osobitý 

styl

Pomoc při hledání vlastního stylu, výběr základního kamene Vašeho šatníku a vhodných kombinací dle příležitosti a aktuálního životního období. Typy na nákupy kvalitního oblečení, obuvi a doplňků.

Revize šatníku

Ekologicky udržitelné odívání, kvalita versus kvantita. Analýza a následné doporučení dalšího využití Vašich kousků v šatníku. Praktické uspořádání skříně dle ročního období a příležitosti (do práce, na doma, na lítačku, do společnosti, apod.). 

Společné nákupy

Projdeme si společně obchůdky ve Vašem okolí a naučíme se orientovat v kvalitě nabízených produktů. Podíváme se jaké jsou možnosti na internetu. Vytvoříme kombinace Vám na míru, zaměříme se na praktičnost a funkčnost. Součástí může být i návštěva obuvnických prodejen a bižuterie.Mým cílem je navázat s klientem důvěryhodný vztah, který nás zavede do podstaty naší individuality a pomůže nalézt nejvhodnější způsob vyjádření skrze odívání. Z tohoto důvodu bude každé naše první sezení provázet pozastavení se nad šálkem čaje. Těším se na naše setkání.

Nabídka služeb se bude nadále rozšiřovat, pokud jste nenašli službu, kterou byste potřebovali, neváhejte se zeptat, jsem Vám k dispozici.


Finanční ohodnocení se odvíjí od hodiny, tj. 1hod/ 500kč.

Za účelem dotazů a objednávek, prosím, volejte na tel.číslo 732 699 437.